HAKKIMIZDA

İstanbul Sahil Nakliyat uzmanlık alanı evden eve diye adlandırdığımız ama be kelime bir den çok taşıma şeklini içinde barıdıran çok anlamlı bir kelimedir. Biz bu kelimenin tüm içereiklerini tam anlamıyla gerçekleştrimekteyiz. Evden eve nakliye, işten işe nakliye, ev taşıma, ofis taşıma, büro taşıma, rezidans nakliyesi, asansörlü nakliyat, şehir içi nakliyata yada şehirler arası nakliyat veya parça eşya taşıam yeri geldiğinde eşya depolama gibi bir çok faaliyetin bir arada sektörümzün tüm ihityaçlarınız karşımak üzrere teknik teknik araç ve kamyon parkuru ve taşıma için gerekli olan patpatlı poşey koli askılı teksyil kurusu mobilya sököe takma için elektrkli ve manuel alwtelr vs. tüm ihiyçalarınzı tek adresde gidermeniz için firmamız İSTANBUL SAHİL NAKLİYAT kurulmuş ve bugunkü profosyönel konusunda faaliyet göstermektedir.

Ayrıca tüm istanbul ve özellikle anadolu yakasında birçoğu ilçelerde evden eve nakliyat sistemleri konusunda kalitesini kanıtlamış ve evdeneveistanbul.net markası ile garantili ve ev yada ofis, şehir içi şehir dışı nakliye çalışmaları yapmaktadır

VİZYONUMUZ

KALİTELİ ÜRÜN ve DOĞRU UYGULAMA ilkesinden ödün verilmeden gerçekleşen her projede mükemmele ulaşmanın yoludur.

MİSYONUMUZ

PROJELENDİRME MİMARİ DETAY ÇÖZÜMLERİ, MONTAJ ve SİSTEM UYGULAMALARI 'nı birebir yerinde inceleme, ölçülendirme ve kalifiye personelle en hızlı çözüm.

HEDEFİMİZ

UZMAN TEKNİK KADROMUZLA EN İYİYE ULAŞMAK.